Strona głównaWiadomościIO Interactive zasadza się na kolejnego Hitmana

IO Interactive zasadza się na kolejnego Hitmana

Ostatnie kilka miesięcy było bardzo nerwowe dla twórców serii Hitman. Ostatecznie wywalczyli niezależność i szykują się na kolejną przygodę z Agentem 47.

Od czasu, gdy studio IO Interactive przejęło licencję na zabijanie w grze Hitman i uzyskało deweloperską autonomię, nastała kompletna cisza. Dalsze losy gry rozgrywały się za zamkniętymi drzwiami, niczym podczas konklawe. W tym przypadku zabrakło białego dymu, lecz wystarczyło, że parę z ust puścił Hakan Abrak.

Na oficjalnej stronie producenta możemy dowiedzieć się z jego wpisu o tym, że Agent 47 nie przejdzie na wyczekiwaną emeryturę. Mimo swojego zaawansowanego wieku z ochotą przyjmie kolejne zlecenia. Jako niezależne studio będą chcieli powiększyć liczbę 7 mln graczy, którzy zainteresowali się najnowszą częścią wydaną w 2016.

Najpierw zamierzają wydać kompletną wersję gry w pakiecie Game of the Year zawierającą wszystkie dodatki wraz ze wcześniej niedostępnym kontentem, jak chociażby nową misją Pacjent Zerounikalnymi przedmiotami oraz poprawioną mechaniką rozgrywki. Hakan w swoim wpisie nadmienił, że w planach jest także kolejna gra, o której nie mogą zbyt głośno rozprawiać.

– Ostatnią sprawą jest nasza następna gra z serii Hitman; chcę byście wiedzieli, że robimy wielkie postępy i stworzyliśmy ekscytujące rozwiązania, których nie było wcześniej w grze, wobec tego nie możemy o nich mówić. Musicie uzbroić się w cierpliwość, bowiem powiemy o tym nie wcześniej niż w 2018. – Hakan Abra CEO IO Interactive.

Źródło: ioi.dk

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię