Strona głównaWiadomościRozrywkaJaponia rozpoczyna kolejny trend. Pierwsza ceremonia ślubu w stylu Pokemon

Japonia rozpoczyna kolejny trend. Pierwsza ceremonia ślubu w stylu Pokemon

Do realizacji tak poważnego zadania zabrali się profesjonaliści.

Najważniejszym aspektem tego przedsięwzięcia jest fakt, że poniższe zdjęcia to efekt współpracy ESCRIT, firmy specjalizującej się w ślubnych ceremoniach, z The Pokemon Company. Możecie więc pewnie zatrudnić jakiegoś Pikachu do zabawiania gości podczas wesela, ale jeżeli zależy Wam na profesjonalnej realizacji i przywiązaniu do detali, w Japonii zajmie się tym firma odpowiednimi licencjami.

Zobacz: Nintendo szykuje nowe informacje odnośnie Sword and Shield. Nadchodzi Pokemon Direct

Geodude na stanowisku Ambasadora Turystyki teraz sprawia wrażenie błahostki. Od tortu, przez posiłki, aż po dekoracje całej sali, wszystko jest stworzone z myślą o Pokemonach. Parze młodej podczas ceremonii towarzyszą również maskotki Pikachu. Czyżby schowali się tam świadkowie?

Na oficjalnej stronie Pokemon można znaleźć dużo więcej szczegółów odnośnie temat tego pomysłu. Chociaż tekst jest po japońsku, mnóstwo zdjęć pokazuje, jak daleko posuwa się motyw Pokemonów. Pikachu jest niemalże wszędzie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię