Strona głównaEsportJastrząb nowym symbolem AGO Esports

Jastrząb nowym symbolem AGO Esports

Organizacja esportowa AGO, której dywizja CS: GO nie dalej jak wczoraj wywalczyła sobie awans do zamkniętych, europejskich kwalifikacji na IEM Katowice, postanowiła nieco odmienić swój wizerunek.

Od teraz symbolem organizacji nie będą już anielskie skrzydła, ale jastrząb szykujący się do ataku. Nowy emblemat ma symbolizować zmianę filozofii organizacji oraz wartości przez nią wyznawanych. Stoją za tym ambitne cele drużyny jak i całej organizacji. Wybór padł na jastrzębia, jako zwierzęcia oddającego cechy takie jak precyzję, szybkość, wszechstronność i koncentrację. A wspomniane wcześniej wartości to między innymi braterstwo, odwaga, niezłomność, waleczność i pracowitość. Jednym słowem cechy, które tak często wymieniane są jako kluczowe dla zawodników starających się o najwyższe cele w esporcie. Jak powiedział Jakub Szumielewicz, Prezes Zarządu AGO, krok ten ma być uosobieniem wejścia AGO w świat poważnego esportu”.

Przy okazji, jak podaje serwis HLTV.org, organizacja przedłużyła współpracę z zawodnikami CS: GO do 2020 roku, a oprócz tego zatrudniła dwóch dodatkowych trenerów.

A jak Wam podoba się nowy logotyp AGO Esports?

Źródło: AGO Esports

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię