Strona głównaWiadomościPosiadacze Season Pass do Far Cry 5 otrzymają trzy dodatki fabularne do...

Posiadacze Season Pass do Far Cry 5 otrzymają trzy dodatki fabularne do gry oraz prezent w postaci Far Cry 3 Classic Edition

Miła niespodzianka czeka graczy posiadających season pass do Far Cry 5. Ubisoft zabierze ich w wirtualną podróż do Wietnamu oraz na Marsa. Po powrocie z wycieczki trafią w sam środek morderczej walki z hordami zombie. Na deser dostaną jeszcze Far Cry 3 Classic Edition.

Poniżej zapowiedź:

[you tube=UlYuedqd5BQ]

Wygląda całkiem przyjemnie, ale należy zaznaczyć, że FC 3 Classic Edidtion zawiera tylko kampanię single player. Jeżeli nie posiadacie season pass do Far Cry 5 a chcielibyście mieć FC3 pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Gra będzie dostępna tylko dla posiadaczy przepustki przez cztery tygodnie, po tym czasie będzie można zakupić ją osobno.

Jednak możemy to traktować bardziej jako miły dodatek, daniem głównym są oczywiście DLC do Far Cry 5. A czego możemy się spodziewać:

  • Hours of Darkness: cofamy się w czasie do wojny w Wietnamie, aby walczyć z żołnierzami Wietkongu.
  • Dead Living Zombies: staw czoło hordom zombie na wielu mapach stylizowanych na filmy klasy B
  • Lost on Mars: opuszczasz Ziemie aby trafić na Marsa i walczyć z zastępami marsjańskich pająków.

 Ubisoft wydał również nowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej:

 [you tube=XxaqSUURPSM]

Jeżeli ktoś do tej pory spał albo jest nowy w Internetach: akcja nowej części gry toczy się w USA w Hope Country w stanie Montana. Miasteczko zostało opanowane przez kult zagłady o nazwie Project at Eden’s Gate, dowodzony przez charyzmatycznego Josepha Seeda. Gracz wciela się w rolę młodego zastępcy szeryfa, którego zadaniem jest pozbycie się Josepha i jego wyznawców. Podczas walki gracz wspierany jest przez wielu sojuszników. Poprzednie części gry stawiały na samotną rozgrywkę, tym razem Ubisoft kładzie nacisk na kooperację.

Premiera gry na PC oraz PS4 i XO już 27 marca. Pozostaje czekać. Zamówiliście preordery?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię