Strona głównaGryJazz Jackrabbit 2 Collection za darmo

Jazz Jackrabbit 2 Collection za darmo

Bardzo miła niespodzianka ze strony GOG, do zgarnięcia całkowicie za darmo Jazz Jackrabbit 2 Collection. Klasyka platformówek stworzona przez Epic Games.

Jazz Jackrabbit 2 Collection to pierwszy tytuł jaki lata temu kupiłem w wersji big box. Teraz wspomnienia powracają dzięki uprzejmości GOG, który udostępnił grę za darmo. W skład tej wersji wchodzi pełna podstawowa wersja gry oraz dodatek The Christmas Chronicles. Pierwotnie gra trafiła na rynek w 1998 roku i stała się jednym z najpopularniejszych tytułów tego gatunku.

Jazz, bohater gier platformowych na PC, w końcu powrócił z nowymi przygodami. Tym razem zabrał ze sobą nie tylko swojego kosmicznego brata Spaza, ale także ich siostrę Lori – mającą nadprzyrodzone zdolności sportowe! Całkowicie świeża historia przenosi nasze ulubione króliki do nawiedzonego domu, miasta i rozszerzonego poziomu wielkanocnego! Po drodze napotykają wielu wrogów i podstępnych przeciwników, gdy znajdą tajemniczy kod, który jest kluczem do Valhalli.

Aby dodać grę do swojej biblioteki GIG należy wejść TUTAJ. Warto się śpieszyć ponieważ promocja trwa do 3 listopada do godziny 16:00.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię