Strona głównaGryAktualnościJeden z twórców Cyberpunk 2077 ma dość porównywania gry do Starfield

Jeden z twórców Cyberpunk 2077 ma dość porównywania gry do Starfield

Patrick K. Mills – deweloper Cyberpunk 2077 jest bardzo zmęczony tym, że wiele osób porównuje grę do najnowszego dzieła Bethesty. Porównania tych dwóch tytułów uważa za bardzo szkodliwe.

W jednym z postów opublikowanych na X – Twitterze porównujących CP2077 ze Sterfield możemy znaleźć komentarz Patricka K. Millsa. Co ciekawe, materiał porównuje fizykę w obu grach m.in. wody, wybuchów oraz reakcji NPC na strzelanie w środku miasta, przedstawiając wszystko na korzyść polskiej gry. Mills uważa, że jest to fałszywa krytyka gry bo jeszcze niedawno CP był wyśmiewany w porównaniach z innymi grami typu GTA V czy RDR2.

W komentarzu możemy przeczytać:

Ta fałszywa krytyka jest aktywnie szkodliwa dla sposobu, w jaki gracze wchodzą w interakcję z tym medium i nienawidzę tego, ale bardzo zabawnie jest zobaczyć, ile setek takich krytyk zostało stworzonych, aby ośmieszyć Cyberpunka 2077.

Dodał także, że takie porównania przedstawiają wycinek gry, bez jakiegokolwiek komentarza czy analizy. Całość jest wyrwana z kontekstu i nic nie wnosi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Starfield to gniot który po 10 gdz. przyprawia mnie o narkolepsję,a Cyberpunk to przy nim arcydzieło pełne graficznych wodotrysków i fabule gdzie w gównie od bethesdy jak zwykle jest szczątkowa,przewidywalna i zrobiona na odpieprz się,że nie wspomnę o oprawie graficznej z lat 2000.Gówno w złotym papierku za ponad 300 zeta to jakieś nadużycie i nieporozumienie.

  2. kto to wymyślił chora rzecz cyberpunk 77 jest gra fantastyczna choć też optymalizacja w dniu premiery na gog był dziwna na i7 4710hq, gtx 980m, 16gb ram ale z czasem było ok bo bethesda to norma fallout 76 prawie 5 lat temu masakra, nie liczac fify online od poczatkòw online i batmana arkham knight.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię