Strona głównaGryAktualnościStarfield – chcesz duży bonus do XP? Musisz regularnie chędożyć partnera

Starfield – chcesz duży bonus do XP? Musisz regularnie chędożyć partnera

Starfield po raz kolejny zaskakuje mechanikami zaszytymi przez Bethesdę. Okazuje się, że gracz może dostać spory bonus do zdobywanego doświadczenia, wymaga to jednak codziennego współżycia.

Jak dowiadujemy się z postu umieszczonego w serwisie Reddit, odbycie stosunku w Starfield daje nam dodatkowe 15% doświadczenia przez kolejne 24 minuty w świecie rzeczywistym. Jest to niezły bonus zwłaszcza przed misjami gdzie trup będzie ścielił się gęsto.

Premia nazwana Emocjonalne Bezpieczeństwo jest podobna do tej, którą dostaniemy za samo spanie w łóżku. Różna polega na tym, że oprócz statusu Wypoczęty dostajemy także 15 zamiast 10% do XP.

Utrzymanie statusu wymaga nieco zabawy i regularnego spania z partnerem. Na szczęście zbajerowanie towarzysza i zaciągnięcie go ostatecznie do łóżka nie jest w grze specjalnie trudne. Wystarczy zabierać ją lub jego na misje, te oczywiście powinny być zgodne ze światopoglądem naszego NPC bo kradzieże i rozboje mogą nie przypaść mu do gustu. Kolejna sprawa to częste rozmowy i wyłapanie dodatkowych opcji dialogowych, to już prosta droga do ślubu.

Starfield ma swoją premierę dzisiaj na PC oraz na Xbox, co więcej gra dostępna jest w ramach Game Pass.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię