Strona głównaWiadomościJeszcze w kwietniu kolejna edycja Overwatch's Uprising, tym razem w nowej formule

Jeszcze w kwietniu kolejna edycja Overwatch’s Uprising, tym razem w nowej formule

Od pewnego czasu wiadome było, że w kwietniu po raz kolejny powróci Overwatch’s Uprising. Jednak wygląda na to, że ta edycja będzie znacznie różnić się od poprzedniej.

Jeżeli ktoś przegapił zeszłoroczną edycję, Overwatch’s Uprising było pierwszym wydarzeniem fabularnym. Siedem lat temu (w świecie gry) podczas powstania King’s Row, poznaliśmy naszych ulubionych bohaterów, takich jak Tracer i Mercy gdy byli młodsi. W wydarzeniu tym dodano tryb PvE Uprising. Event został dobrze przyjęty, jednak niektórzy użytkownicy kwestionowali zasadność powtarzania wydarzenia również w tym roku. Wszak nikt nie powtórek.

Na szczęście dyrektor Overwatch, Jeff Kaplan i główny inżynier Tim ford, sprecyzowali plany Blizzarda dotyczące tegorocznego wydarzenia w swoim pamiętniku deweloperskim. Wydarzenie to zostało przemianowane na archiwa Overwatch i będzie stanowiło rodzaj banku danych dla wielu misji i historii z Overwatch.

[you tube=rG7fLWcvv-4]

Naprawdę zmieniamy w tym roku formułę eventu. Tym razem będziemy odnosić się do archiwów Overwatch. Pomysł polega na tym, że w historii Overwatch jest wiele fajnych momentów. Przechodząc do archiwów, możemy je ponownie przeżyć, a Uprising było jednym z takich wydarzeń. Tak więc oprócz przywrócenia „Powstania” będzie także więcej treści i więcej wydarzeń o szczegółach, których będziemy mówić później.

Według Kaplana tegoroczny event Overwatch Archives będzie nosił tytuł Retribution. Wkrótce otrzymamy również więcej informacji na ten temat.

Jeżeli zastanawia Was czym będzie Retribution musicie uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście informacje te mają zostać ujawnione już jutro.

Gdy tylko będziemy mieć info w temacie damy znać.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię