Strona głównaWiadomościJeszcze w tym roku Crash Bandicoot zadebiutuje na PC-tach

Jeszcze w tym roku Crash Bandicoot zadebiutuje na PC-tach

Dobra informacja dla graczy komputerowych. Jeszcze w tym roku doczekamy się portu Crash Baindicoot, czyli odnowionej wersji konsolowej klasyki. Ale na tym dobre informacje się nie kończą. W 2019 roku zadebiutować ma też zupełnie nowa produkcja z szalonym jamrajem pasiastym (to nie jest lis!).

Informacja pochodzi od brytyjskiego dystrybutora gier GB Eye, a konkretnie ich menadżera Maxa Arguile’a. Jego zdaniem jeszcze w tym roku Activision wydać odnowionego Crasha w wersji na komputery oraz Switcha. Młodsi gracze mogą nie pamiętać sympatycznego jamraja pasiastego, ale zapewniam, że nie bez powodu Crash uchodzi za legendę świata gier. Osobiście spędziłem setki godzin w grach z tego uniwersum, przede wszystkim w rewelacyjnym Crash Team Racing. Dlatego na wersję PC-tową czekam z ogromnym zniecierpliwieniem.

Jakby tego było mało, to w 2019 roku ma się pojawić nowa gra w świecie Crasha. To jeszcze lepsza wiadomość. Na razie nie wiadomo czy pojawi się również w wersji na PC-ty, ale jest na to sporo szansa. Wydawanie remastera na komputery i za chwilę pomijanie tej platformy przy okazji nowej części nie miałoby najmniejszego sensu. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na oficjalne informacje Activision.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię