Strona głównaEsportCorsair ogłasza nawiązanie współpracy z niemiecką organizacją esportową BIG

Corsair ogłasza nawiązanie współpracy z niemiecką organizacją esportową BIG

Amerykańska firma Corsair jest światowym liderem w dziedzinie komputerowych urządzeń peryferyjnych oraz sprzętu dla graczy. Teraz firma ogłasza nawiązanie współpracy z niemiecką organizacją esportową BIG.

Powołana w styczniu zeszłego roku drużyna CS:GO BIG szturmem zdobyła zainteresowanie fanów na całym świecie, m.in gdy znalazła się w TOP 8 na PGL Major Kraków, a następnie pod koniec zeszłego roku wylądowała na podium DreamHack Denver i Esports World Convention.

Amerykańska firma Corsair wyposaży chłopaków z drużyny w klawiatury, myszki i podkładki aby wesprzeć ich w podczas zdobywania kolejnych sukcesów w kraju i na świecie.

Dyrektor generalny BIG Daniel Finker wypowiedział się w temacie nawiązania tej intratnej współpracy:

Miliony wyspecjalizowanych graczy na całym świecie rywalizują ze sobą o najlepsze wyniki każdego dnia, na szczyt udało dość się tylko nielicznym, aby grać przeciwko najlepszym zespołom i graczom na świecie. Zapewnienie odpowiedniego sprzętu do konkurowania jest niezbędne, aby nadążyć za najlepszymi. Dzięki Corsair wyposażyliśmy nasz zespół w najszybsze urządzenia peryferyjne, aby dać nam przewagę. Jesteśmy bardzo dumni, że jako profesjonalni gracze esportowi możemy reprezentować Corsair.

Nawiązanie współpracy skomentował również Lauren Premo, starszy menedżer do spraw marketingu gier w Corsair:

CS: GO to jedna z najbardziej wymagających gier w esportowej rywalizacji a posiadanie najlepszego sprzętu może przechylić szalę zwycięstwa. Dlatego Corsair jest zachwycony współpracą z BIG i możliwości wsparcia najlepszych na świecie graczy CS: GO i wyposażenia ich w najnowszy sprzęt naszej firmy. Mamy nadzieję, że pozwoli to na uczynienia drużyny niepokonaną.

Czy otrzymanie nowego sprzętu rzeczywiście poprawi wyniki drużyny? Czas pokaże. Nie mniej życzymy chłopakom wszystkiego dobrego.

Źródło: techpowerup

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię