Strona głównaWiadomościRozrywkaAktor Teorii Wielkiego Wybuchu tworzy serial o esporcie

Aktor Teorii Wielkiego Wybuchu tworzy serial o esporcie

Johny Galecki jest znany przede wszystkim z roli Leonarda w Teorii Wielkiego Podrywu. W tym roku nakręcony został ostatni odcinek, ale aktor nie został długo bez zajęcia. W dodatku serial, przy którym będzie teraz pracował, będzie miał tematykę bliską środowisku graczy.

Nowy serial, który pokaże stacja NBC, będzie opowiadać o grupie znajomych ze wspólną pasją – esportem. Co ciekawe, Johny Galecki nie będzie jedyną osobą z ekipy The Big Bang Theory, pracującą przy nowym serialu. Drugą będzie Anthony Del Broccolo, scenarzysta “Teorii…”. W nowej produkcji również będzie odpowiedzialny za scenariusz, a oprócz tego – podejmie się jego produkcji.

Zobacz: Ubisoft szturmuje branżę filmów animowanych. W planach między innymi serial o Watch Dogs

Oprócz ogólnych zarysów, nie znamy wielu szczegółów na temat produkcji. Biorąc jednak pod uwagę coraz większą popularność tej tematyki na świecie, z pewnością nie będzie to ostatnia produkcja telewizyjna jej poświęcona. Podobne plany ma między innymi stacja CBS.

Szkoda w tym wszystkim jedynie, że jeśli esport pojawia się w polskich serialach, to ciągle jako symbol patologii i marnowania czasu. Jak myślicie, kiedy to się zmieni?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię