Strona głównaGryAktualnościJokerd pierwszym 60 poziomem w World of Warcraft Classic

Jokerd pierwszym 60 poziomem w World of Warcraft Classic

Mały gnom właśnie zapisał się na kartach historii Blizzarda.

Wydawałoby się, że jeszcze niedawno niektórzy nie mogli uwierzyć w zapowiedź samego serwera. Teraz patrzymy jak kilka dni po premierze pierwszy gracz na świecie wbija maksymalny poziom.

Zobacz: Koniec z kolejkami do logowania w World of Warcraft Classic?

Za to historyczne wydarzenie odpowiedzialny jest Jokerd z serwera Mograine, który levelował gnoma maga. 60 poziom zajął mu dokładnie 3 dni i 7 godzin. Gdyby tego było mało, przez kilka ostatnich barów oglądało go blisko 350 tysięcy widzów na jego kanale Twitch. Ludzie zapomnieli o trwającym Majorze w Counter Strike’a, czy prezentacji Cyberpunka. Wszyscy chcieli zobaczyć, jak w rytm żywiołowych kawałków z YouTube’a, Jokerd wbija 60 poziom.

Widać również, że daleko uciekł on wszelkiej konkurencji. Nie obyło się oczywiście bez charakterystycznych dla takich głośnych premier problemów. Szczególnie w przypadku wyścigu Methodów, jednego z najbardziej wyczekiwanych eventów przy okazji debiutu Classica. Sporo uczestników miało problem z serwerami, traciło połączenie i wracało do kolejki. Na długo przed dzisiejszym wydarzeniem było więc wiadomo, że żaden ze streamerów biorących udział w projekcie Method nie idzie po World’s First.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię