Strona głównaWiadomościJurassic World: Evolution - zwiastun na silniku gry

Jurassic World: Evolution – zwiastun na silniku gry

Frontier Developments – studio odpowiedzialne za kultowe gry serii RollerCoaster Tycoon, Planet Coaster czy Elite: Dangerous opublikowało właśnie zwiastun swego najmłodszego dziecka – gry Jurrassic World Evolution, która zadebiutuje już w 2018 roku. Co czeka na fanów, cieszących się na widok krótkich rączęk T-Rexa?

Wieść o tym tytule pierwotnie pojawiła się na targach Gamescom 2017, gdzie poznaliśmy obietnice twórców dotyczące gwarancji interesującego doświadczenia podczas zarządzania swym własnym parkiem dinozaurów.

Macie skojarzenie z pewną serią filmów, popularną szczególnie w latach ’90? Oczywiście prawidłowo. Zagracie na terenach wyspy Isla Nublar, której plaże jak i nieprzebyte dżungle raczyć was będą egzotycznymi klimatami. Historia opowiedziana w 1993 roku nie skończyła się najlepiej? No, macie okazję dowieść że w Jurrasic Park odwaliło się parę fuszerek, do których nie dopuścicie. Oczywiście są też Ci, którzy wolą raczej przebić rozmachem produkcję z hollywood – rozbudujcie park do granic możliwości i zapomnijcie włączyć parę zabezpieczeń.

W dowolnej opcji powinna czekać nas niemała porcja przyjemności i satysfakcji.

To, co zobaczycie poniżej nie wyjaśni co prawda zawiłości mechanik zastosowanych w produkcji Frontier Developments, pozwoli jednak na przekonanie się jak graficznie podoła wyzwaniu silnik i czy nasze oczy potrafią solidnie krwawić.

Ciekawi? Zapraszamy!

Premiera Jurassic World: Evolution już w lato 2018!

[you tube=Zc5ZQUcMxuU]

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię