Strona głównaWiadomościJuż dziś pierwsza okazja by zdobyć bilety na ESL One DOTA 2...

Już dziś pierwsza okazja by zdobyć bilety na ESL One DOTA 2 i IEM Katowice 2018

Już dziś start sprzedaży biletów wcześniejszego wstępu na ESL One i Intel Extreme Masters Katowice 2018. O godzinie 16:00 na stronie ticketmaster oraz w bileteriach stacjonarnych dostępne będą pierwsze bilety na to najbardziej wyczekiwane wydarzenie esportowe w Polsce. Edycja 2018 to znowu dwa weekendy (24-25 lutego / 2-4 marca), podczas których odbędą się nie tylko rozgrywki esportowe, ale także targi IEM Expo.

Najważniejszą zmianą w porównaniu do lat ubiegłych jest turniej DOTA 2 ESL One Powered by Intel, który podczas 1. weekendu zastąpi League of Legends. Będzie to pierwszy raz gdy tak duży turniej tej gry, będący jednocześnie Majorem, zagości w naszym kraju. Najpierw odbędą się kwalifikacje regionalne, z których wyłonionych zostanie 16 drużyn i to one powalczą w Katowicach o pulę nagród w wysokości aż 3 mln 600 tysięcy złotych! A do tego 1500 punktów rankingowych. Turniej DOTA 2 potrwa 6 dni, z fazą pucharową rozgrywaną na głównej scenie Spodka w dniach 24 i 25 lutego.

Drugi weekend to standardowo finały kolejnego, dwunastego już sezonu Intel Extreme Masters, które zdecydują o końcowej klasyfikacji turniejów w Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCraft II. Te zmagania potrwają 6 dni, z fazą pucharową w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w dniach 2 do 4 marca 2018. W turnieju CS: GO również zmierzy się 16 drużyn, a pula nagróg tego turnieju – rekordowa w historii IEM – to aż 2 miliony złotych! Natomiast w turnieju StarCraft II do zdobycia jest 900 tysięcy złotych oraz awans na WCS Global Finals.

Jak co roku, wstęp na wszystkie wydarzenia jest całkowicie darmowy, ale można również zaopatrzyć się w bilety, z którymi wiążą się dodatkowe korzyści, takie jak możliwość wcześniejszego wstępu, siedzące miejsca premium w pobliżu sceny, torba gadżetów czy nocleg 5-gwiazdkowym hotelu w Katowicach.

Oto jak prezentują się wszystkie opcje biletowe:

ESL One Katowice i IEM Expo – 24-25 lutego:

• Bilet na jeden dzień: 24 lub 25 lutego – 60 PLN
• Bilet na cały weekend 24 i 25 lutego – 100 PLN
• Bilet PREMIUM Dota 2 (24 i 25 lutego, miejsce siedzące premium, torba z gadżetami) – 400 PLN
• Bilet GOD MODE (24 i 25 lutego, pokój w 5-gwiazdkowym hotelu, dostęp do strefy VIP + catering, miejsce siedzące premium, torba z gadżetami) – 3000 PLN

IEM World Championship Katowice i IEM Expo – 2-4 marca:

• Bilet na jeden dzień: 2, 3 lub 4 marca – 60 PLN
• Bilet na cały weekend 2-4 marca – 150 PLN
• Bilet PREMIUM CS:GO i StarCraft II (2-4 marca, miejsce siedzące premium, torba z gadżetami) – 500 PLN
• Bilet GOD MODE (2-4 marca, pokój w 5-gwiazdkowym hotelu, dostęp do strefy VIP + catering, miejsce siedzące premium, torba z gadżetami) – 4000 PLN

Przypominamy: 1. tura biletów startuje dziś, 2 listopada o godzinie 16:00 na www.ticketmaster.pl i w punktach stacjonarnych. Więcej informacji znajdziecie na www.intelextrememasters.com, www.esl-one.com oraz www.iem-expo.com.

Źródło: Intel Extreme Masters

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię