Strona głównaGryJuż jutro Fortnite połączy się z uniwersum Marvela

Już jutro Fortnite połączy się z uniwersum Marvela

Od jutra przez ograniczony czas w Fortnite zagości Thanos, wielki złodupiec, który wskoczy do gry prosto z Avengers: Infinity War. Jego pojawienie się w świecie gry sporo namiesza w mechanice rozgrywki.

Wydarzenie rozpocznie się jutro, 8 maja. Według informacji przekazanych przez Entertainment Weekly w rozgrywce będzie brało 100 osób, które poza walką będą musiały odnaleźć ukrytą na mapie Infinity Gauntlet. I drżyjcie przed tym, który jako pierwszy ją dopadnie. Gracz, który znajdzie artefakt automatycznie przemieni się w Thanosa. Na razie nie wiemy jakie umiejętności specjalne będzie posiadał, ale z pewnością będzie o wiele potężniejszy niż reszta graczy. Według dewelopera będzie władał potężną mocą. Możemy spodziewać się krwawej jatki.

W przeszłości podobne wydarzenia obejmowały tryb 50 vs 50 i legendarną broń. Teraz po raz pierwszy zostanie udostępniony brandowany, markowy kontent. I będzie to nie byle jaka marka bo chodzi w końcu o Marvela. To wydarzenie połączy zarówno świat fanów Fortnite jak i fanów Marvela.

Epic Games nie potwierdził jeszcze jak długo potrwa wydarzenie. Miejmy nadzieję, że każdy z nas będzie miał szansę chociaż raz poczuć potęgę Thanosa.

Podekscytowani nowym trybem? Chyba trzeba będzie kombinować dzień wolnego na jutro :).

Źródło: kotaku

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię