Strona głównaWiadomościJuż niedługo będziemy mieli okazję zagrać w remasterowane wersje trzech pierwszych części...

Już niedługo będziemy mieli okazję zagrać w remasterowane wersje trzech pierwszych części Tomb Raider

Tomb Raider 1, 2 i 3 już niedługo ukażą się w odświeżonej wersji na Steam. Gry zostały przeniesione na nowy silnik 3D. Gracze, posiadający już wersję Steam klasycznych części otrzymają je za darmo.

Realtech VR ogłosiło, że wyda zremasterowane wersje Tomb Raider 1-3 na Steamie. Będą oparte na wersjach mobilnych i będą obsługiwały OpenVR oraz wykorzystywały nowy silnik 3D.

Zespół zakończył pracę nad pierwszą i drugą częścią gry, obecnie pracuje nad Tomb Raider 3

Nowy silnik 3D został wykorzystuje biblioteki najnowszej wersji OpenGL i zapewnia lepszy wygląd procesu postprodukcji np. cienie. Gra będzie działać na Windows 7/8/10. Efekty końcowe mogą zostać wyłączone, a gracze będą mogli przełączyć grę na pakiety tekstur z poprzednich wersji gry.

Ponadto gry będą wspierały obsługę kontrolerów Xbox 360 i XBO oraz zawierały dodatki Unfinished Business i The Golden Mask oraz wiele poprawek.

Poniżej dwa filmy, które prezentują zremasterowane wersje 1 i 2 części gry. Realtech VR przedstawi wideo dla Tomb Radier 3 w przyszłym miesiącu. Na chwilę obecną nie został ogłoszony czas wydania gier.

[you tube=e-21TCbJF3g]
[you tube=zuo3BCY91wo]

Będziemy Was informować o jak sytuacja się rozwinie.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię