Strona głównaWiadomościThe Division 2 ma być największą grą w historii Ubisoftu

The Division 2 ma być największą grą w historii Ubisoftu

Kilka dni temu Ubisoft oficjalnie zapowiedział The Division 2. Nad grą ma pracować aż 7 różnych oddziałów francuskiej firmy, rozsianych po całym świecie. Ale nie ma co się dziwić. Ma to być największa gra w historii Ubisoftu.

The Division 2 tworzone jest przez studio Massive Entertainment, które mieści się w Malmo. Wsparciem dla Szwedów mają być oddziały Ubisoft Reflections, Red Storm Entertainment, Ubisoft Annecy, Ubisoft Shanghai, Ubisoft Bukareszt oraz Ubisoft Sofia. W sumie nad grą ma pracować około tysiąca osób, w tym programiści i graficy wcześniej zaangażowany w produkcję Far Cry 5 oraz Assassin’s Creed: Origins. To czyni z The Division 2 największą grą w historii Ubisoftu.

Zobacz także: Ubisoft stworzył sztuczną inteligencję, która wykrywa błędy już w trakcie tworzenia gry

Wszystko po to, aby gra okazała się sukcesem. Aby tak się stało należy uniknąć kilku błędów z pierwszej odsłony. Gracze od początku narzekali między innymi na problemy z serwerami, opóźnienia, nieodpowiedni balans rozgrywki, a nawet problemy z odpowiednim rejestrowaniem trafień. Pomimo tego The Division można uznać za sukces, chociaż Francuzi z pewnością liczyli na więcej.

Zaangażowanie do pracy na dwójką tak wiele osób jest szansą na uniknięcie wielu usterek i stworzenie jeszcze lepszej gry. Na efekt końcowy przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bowiem premiera odbędzie się najprawdopodobniej na początku 2019 roku. Wcześniej powinniśmy zobaczyć The Division 2 na targach E3 w Los Angeles, które odbędą się w połowie czerwca.

Źródło: SegmentNext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię