Strona głównaGadżetyJuż niedługo na naszych półkach zagoszczą postacie z Fortnite

Już niedługo na naszych półkach zagoszczą postacie z Fortnite

Epic Games nawiązało współpracę z McFarlane Toys, aby stworzyć kolekcjonerskie figurki, akcesoria i inne gadżety z Fortnite. Kolekcja ma trafić do masowej sprzedaży jeszcze jesienią tego roku.

McFarlane Toys jest jednym z największych amerykańskich producentów figurek. Firma została stworzona przez Todda McFarlane twórcę Spawn i dyrektora odpowiedzialnego za nadchodzący film spawn. Jak powiedział właściciel firmy:

Fortnite stał się globalną marką, która rośnie z każdym dniem. Gra wymagająca umiejętności oraz dająca tony dobrej zabawy ma teraz setki postaci do wyboru, co jest wspaniałym pomysłem na zabawę oraz kolekcję figurek.

Komunikat Epic w tej sprawie:

Byliśmy fanami Todda i McFarlance Toys od wielu lat, nawiązanie współpracy było spełnieniem naszych marzeń. Widziałem niektóre z prototypów i są bardzo słodkie. Myślę, że gracze będą po prostu zachwyceni.

Kolekcja zawiera zarówno aktualne jak i klasyczne stylizacje z Fortnite. Figurki będą miały około 18 cm wysokości, co stawia jest w przedziale kolekcjonerskim w skali 1/8 – 1/6.

Na chwilę obecną nie wiadomo ile będą kosztowały oraz czy będą dystrybuowane w Europie i Polsce. Biorąc pod uwagę, że w Warszawie pojawiła się lama z okazji rozpoczęcia 5 sezonu to również i figurki powinny być dostępne.

A Wy chcielibyście, aby figurka z Fortnite dołączyła do Waszej kolekcji?

Źródło: gamespot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię