Strona głównaGryNowe szczegóły dotyczące trybu Zombie w Black Ops 4

Nowe szczegóły dotyczące trybu Zombie w Black Ops 4

Wraz z Call of Duty Black Ops 4 powraca horda nieumarłych, która niesie ze sobą nowe zagrożenie oraz wiele niespodzianek. Czy będziecie tak odważni żeby podjąć to wyzwanie? Treyarch podzielił się kolejnymi informacjami na temat zombiaków.

Tryb zombie przeznaczony jest dla rozgrywki kooperacyjnej, ale gracze mogą zagrać również sami. Pozostała część drużyny będzie kontrolowana przez komputer. Jednak ich zakres wsparcia będzie mocno ograniczony. Główną rolą botów jest napędzanie elementów fabularnych i narracyjnych. Nie pomogą też w szukaniu Easter Eggów, a ich wsparcie podczas walki również będzie ograniczone.

Aspekty customizacyjne postaci mają zostać mocno rozbudowane, jednak deweloper nie chce na razie zdradzić więcej szczegółów na ten temat. Wiadomo tyle, że przed rozpoczęciem walki gracz będzie mógł dobrać swoje perki. Będzie to, zatem okazja na dopracowanie strategii.

Do gry trafią również nowe typy wrogów, z których każdy będzie miał inne umiejętności. Gracze będą musieli opanować różne metody na ich pokonanie. Będzie to zależało głównie od doboru broni.

Niestety postacie wprowadzone w Black Ops 4 Zombies nie są postaciami klasowymi. Zostały w ten sposób potraktowane, ale w rzeczywistości są one do siebie podobne pod względem walki. Jedyna różnica między nimi to ich osobowości i rola w fabule.

Arsenał broni jaki otrzymamy do dyspozycji będzie pochodził z innych trybów rozgrywki, ale będzie zawierał także kilka unikalnych dodatków. Te zostaną udostępnione dopiero wraz z rozwojem sezonu.

Podczas Comic-Con 2018 potwierdzono, że w trybie zombie będą cztery frakcje Bloodfaith, Tempus Novi, Dustborn i First Legion. Niewiele o nich wiadomo, poza tym, że wpłyną one na rozgrywkę i rozgałęzione wątki fabularne.

W kolejnych tygodniach możemy spodziewać się większej ilości informacji na temat gry.

Premiera Black Ops 4 zapowiedziana jest na 12 października. W dniu premiery otrzymamy dostęp do trzech map zombie.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię