Strona głównaWiadomościJuż niedługo startują zamknięte testy Wild West Online

Już niedługo startują zamknięte testy Wild West Online

Jeśli jesteście głodni przygód na Dzikim Zachodzie, to szykujcie 40 euro na Wild West Online. Kupując teraz zaoszczędzimy sporo gotówki, i tym samym zapewnimy sobie dostęp do zakmkniętych testów alpha.

Studio 612 Games przyjmuje już pre-ordery na Wild West Online. Aktualnie możemy ją nabyć w pakiecie Pioniera w bardzo atrakcyjnej cenie 40 euro. Dla miłośników MMO jest to oferta, obok której nie da się przejść obojętnie, bowiem w chwili oficjalnej premiery gry będzie już kosztować 60 euro. Dokonanie zakupu w tej chwili otworzy również drogę do sprawdzenia gry podczas zamkniętych testów alpha. Gracze będą mogli posmakować niechrzczonego bimberku już 15 września.

Jest jeszcze inna bramka umożliwiająca szybszą zagrywkę w WWO. Za 19,99 euro możemy nabyć prawa do gry dzięki okrojonemu pakietowi Townie. Jednakże grę przetestujemu dopiero w momencie rozpoczęcia beta testów, które zaplanowano na tegoroczną jesień. 

Spoglądajac na wykaz przywilejów graczy, żaden z powyższych pakietów nie pozwoli wziąć udziału w kolejnej fazie early access. Aby było to możliwe, należy zaopatrzyć się w wersję Collector, kosztującą znacznie więcej miedziaków.W cenie 60 euro otrzymamy bilet wstępu do gry, nawet tydzień przed oficjalnym pojawieniem się jej na Steamie. Hojni darczyńcy zostaną obdarowani dodatkowymi prezentami w postaci sporego kawałka ziemi i osobistej chałupy, kilku skórek broni, czy też większego „skrzyni” na zdobyte w grze przedmioty.

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię