Strona główna Wiadomości Już niedługo startują zamknięte testy Wild West Online

Już niedługo startują zamknięte testy Wild West Online

- Reklama -

Jeśli jesteście głodni przygód na Dzikim Zachodzie, to szykujcie 40 euro na Wild West Online. Kupując teraz zaoszczędzimy sporo gotówki, i tym samym zapewnimy sobie dostęp do zakmkniętych testów alpha.

Studio 612 Games przyjmuje już pre-ordery na Wild West Online. Aktualnie możemy ją nabyć w pakiecie Pioniera w bardzo atrakcyjnej cenie 40 euro. Dla miłośników MMO jest to oferta, obok której nie da się przejść obojętnie, bowiem w chwili oficjalnej premiery gry będzie już kosztować 60 euro. Dokonanie zakupu w tej chwili otworzy również drogę do sprawdzenia gry podczas zamkniętych testów alpha. Gracze będą mogli posmakować niechrzczonego bimberku już 15 września.

Jest jeszcze inna bramka umożliwiająca szybszą zagrywkę w WWO. Za 19,99 euro możemy nabyć prawa do gry dzięki okrojonemu pakietowi Townie. Jednakże grę przetestujemu dopiero w momencie rozpoczęcia beta testów, które zaplanowano na tegoroczną jesień. 

Spoglądajac na wykaz przywilejów graczy, żaden z powyższych pakietów nie pozwoli wziąć udziału w kolejnej fazie early access. Aby było to możliwe, należy zaopatrzyć się w wersję Collector, kosztującą znacznie więcej miedziaków.W cenie 60 euro otrzymamy bilet wstępu do gry, nawet tydzień przed oficjalnym pojawieniem się jej na Steamie. Hojni darczyńcy zostaną obdarowani dodatkowymi prezentami w postaci sporego kawałka ziemi i osobistej chałupy, kilku skórek broni, czy też większego “skrzyni” na zdobyte w grze przedmioty.

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE