Już wkrótce Agony w wersji nieocenzurowanej

Opublikowany: 2018-06-07 przez SoSlowGamer

Studio Madmind ogłosiło, że na Steam zostanie zamieszczona nieocenzurowana wersja Agony. Gra będzie odrębnym tytułem wyprodukowanym i opublikowanym przez Madmind bez udziału jakichkolwiek wydawców. W tej wersji gry otrzymamy dodatkowe treści oraz zmiany wprowadzone na podstawie sugestii społeczność graczy.

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat planów wydawania patcha odblokowującego najostrzejsze sceny z gry. Zamiast łatki dostaniemy osobną grę.

Deweloper zamierza udostępnić nową wersję gry wszystkim posiadaczom wersji podstawowej, za darmo jako DLC lub z 99% zniżką. Ostateczna decyzja jeszcze nie została podjęta. W tej sprawie trwają jeszcze rozmowy z przedstawicielami Steam czy takie rozwiązanie jest możliwe. Podobna sytuacja z darmowym udostępnieniem miała miejsce z Divinity Original Sin i wasteland 2. Nie chodzi o cenzurę, tylko udostępnienie nowej wersji gry jako osobnego produktu.

Agony Unrated zostanie wydane za trzy miesiące i będzie zawierało wszystkie aktualizacje ze standardowej wersji gry. Co więcej, znajdziemy w nim dodatkowe dźwięki i przerywniki, dodatkowe erotyczne animacje postaci w tle, tekstury i modele o wysokiej rozdzielczości. Wszystko to bez cenzury. Ponadto zostaną przywrócone usunięte wcześniej sceny. Tryby Agony oraz Succubus będą dostępne od początku.

Pozostaje pytanie czy nie dało się tak od razu?

Komentarze

Odpowiadasz na komentarz # - zrezygnuj

Podobne

Ładowanie danych...