Strona głównaGryJuż wkrótce Agony w wersji nieocenzurowanej

Już wkrótce Agony w wersji nieocenzurowanej

Studio Madmind ogłosiło, że na Steam zostanie zamieszczona nieocenzurowana wersja Agony. Gra będzie odrębnym tytułem wyprodukowanym i opublikowanym przez Madmind bez udziału jakichkolwiek wydawców. W tej wersji gry otrzymamy dodatkowe treści oraz zmiany wprowadzone na podstawie sugestii społeczność graczy.

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat planów wydawania patcha odblokowującego najostrzejsze sceny z gry. Zamiast łatki dostaniemy osobną grę.

Deweloper zamierza udostępnić nową wersję gry wszystkim posiadaczom wersji podstawowej, za darmo jako DLC lub z 99% zniżką. Ostateczna decyzja jeszcze nie została podjęta. W tej sprawie trwają jeszcze rozmowy z przedstawicielami Steam czy takie rozwiązanie jest możliwe. Podobna sytuacja z darmowym udostępnieniem miała miejsce z Divinity Original Sin i wasteland 2. Nie chodzi o cenzurę, tylko udostępnienie nowej wersji gry jako osobnego produktu.

Agony Unrated zostanie wydane za trzy miesiące i będzie zawierało wszystkie aktualizacje ze standardowej wersji gry. Co więcej, znajdziemy w nim dodatkowe dźwięki i przerywniki, dodatkowe erotyczne animacje postaci w tle, tekstury i modele o wysokiej rozdzielczości. Wszystko to bez cenzury. Ponadto zostaną przywrócone usunięte wcześniej sceny. Tryby Agony oraz Succubus będą dostępne od początku.

Pozostaje pytanie czy nie dało się tak od razu?

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię