Strona głównaWiadomościRozrywkaKamerzysta posiedzi jeszcze w areszcie

Kamerzysta posiedzi jeszcze w areszcie

Patoyoutuber Kamerzysta przebywa obecnie w areszcie i pozostanie tam na dłużej. Sąd przedłużył mu pobyt o kolejny miesiąc z obawy o możliwość wpływania na zeznania świadków.

Jakiś czas temu youtuber znany jako Kamerzysta został zatrzymany i osadzony w areszcie. Powodem zatrzymania było wrzucenie do sieci nagrania, w którym wraz z kolegą znęcał się psychicznie nad niepełnosprawnym intelektualnie nastolatkiem. Mężczyzna upokarzał niepełnosprawnego dając mu do wykonania poniżające zadania. Teraz sąd zdecydował, że dla dobra sprawy Kamerzysta kolejny miesiąc spędzi w areszcie.

Zobacz: CD Projekt RED współpracuje z Interpolem w sprawie kradzieży danych

Dotychczas posiał on jeden z najpopularniejszych w Polsce kanałów na YouTube. Po aferze związanej z omawianym filmem wszystkie filmy zostały ukryte, wkrótce kanał zniknął z sieci. niedługo potem Kamerzysta trafił do aresztu.

Sprawa wraca obecnie na wokandę, głównie ze względu na kończący się dwumiesięczny okres aresztowania. Jak podaje TVP Szczecin:

Sąd dalej uznaje, że zachodzi duże prawdopodobieństwo popełnienia tego czynu przez podejrzanego, jak również, że dalej na wolności mógłby wpływać na postępowanie karne, nakłaniać świadków do zmiany zeznań i generalnie bezprawnie wpływać na umniejszenie swojej odpowiedzialności karnej – omawia Tomasz Szaj z Sądu Okręgowego w Szczecinie.

Dwie pozostałe osoby biorące udział w nagraniu również otrzymały zarzuty. Oskarżonym grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię