Strona głównaWiadomościKampania dla jednego gracza w Far Cry 5 nie będzie wymagała połączenia...

Kampania dla jednego gracza w Far Cry 5 nie będzie wymagała połączenia z Internetem

Już niedługo premiera Far Cry 5 i jak to zwykle bywa, im bliżej tym więcej informacji ujawnia wydawca. Tak jest i w tym przypadku. Ubisoft potwierdził, że nie będziemy potrzebowali połączenia z Internetem aby zagrać w kampanię fabularną.

Kolejna sprawa to mikropłatności, podobnie jak w wielu poprzednich grach Ubisoftu tak i Far Cry 5 będzie oferował mikropłatności. Producent wykonawczy Dan Hay podkreślił, że gra będzie miała bogatą zawartość, a jeżeli będziesz chciał przyśpieszyć swoje postępy wydając pieniądze, to również będziesz miał taką możliwość.

Postawiliśmy na bogatą grę, ustawiliśmy ją tak, aby nic nie zostało zablokowane. Możesz wyjść i odkrywać świat a gra nagrodzi cię za eksplorację.

Również przedstawiciele Ubisoft PR udzielili informacji na temat mikropłatności w Far Cry 5, mówiąc, że pozwolą one graczom przyśpieszyć ich postęp. Pozostaje tylko zweryfikować jak to będzie działać. Raczej nie powinniśmy się obawiać sytuacji jaka miała miejsce w Battlefront II. Patrząc na Assassin’s Creed Origins prawdopodobnie gra zaoferuje nam pakiety „Time Saver”, które zawierają przedmioty lub walutę z gry, którą z kolei można wydać na rozwój postaci albo zakup mocniejszych broni. Są one całkowicie opcjonalne i do tego samego efektu można dojść podczas tradycyjnej rozgrywki. Bardzo możliwe, że w FC 5 również znajdziemy coś podobnego.

Prócz kampanii dla jednego gracza, w FC 5 znajdziemy również zawartość przeznaczoną dla rozgrywek sieciowych. Pozostaje w tej sytuacji zweryfikować, czy gracze będą mogli kupować przedmioty, które dadzą im przewagę nad innymi. Gdy dowiemy się czegoś w tym temacie damy znać.

Ubisoft potwierdził również, że pełna kampania dla jednego gracza będzie dostępna w trybie offline. Oczywiście jeżeli ktoś chciałby zagrać w trybie kooperacji lub sprawić zawartość online będzie potrzebował połączenia z Internetem.

Premiera gry już 27 marca, trzymajcie się ciepło bo podobno nadchodzą mrozy.

Źródło: gamespot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię