Strona głównaEsportŚwietny początek AGO Esports w 2. rundzie WESG

Świetny początek AGO Esports w 2. rundzie WESG

Zawodnicy AGO Esports rewelacyjnie rozpoczęli 2. rundę WESG w Chinach. Chociaż przyszło im się zmierzyć z niełatwym przeciwnikiem, to i tak wyszli z tego pojedynku zwycięsko.

W pierwszym meczu 2. rundy WESG zawodnicy AGO Esports musieli zmierzyć się z Niemcami z BIG. Nie był to może rywal ze światowego topu, ale było wiadomo, że nie będzie to spotkanie łatwe. I tak rzeczywiście było. Pojedynek był niezwykle zacięty, ale to Polacy okazali się minimalnie lepsi.

Mecze 2. rundy WESG rozgrywane są w systemie BO2. W ten sposób spotkanie może zakończyć się wygraną jednej z drużyn lub remisem. Na szczęście sprawdził się pierwszy z tych wariantów i to na korzyść AGO. Mecz zaczął się od mapy Overpass, wybranej przez Polaków. Pojedynek był bardzo wyrównany, co ostatecznie doprowadziło do remisu i dogrywki. W tej lepsi byli AGO Esports, dzięki czemu byli pewni zdobycia już przynajmniej 1 punktu (za remis).

Jeszcze więcej emocji przyniosła druga mapą, którą był Cache. Nie zaczęła się ona najlepiej dla Polaków, którzy po pierwszej połowie przegrywali 10:5. Na szczęście w drugiej części wzięli się do roboty i zaczęli systematycznie odrabiać straty. Ostatecznie wygrali Cache’a wynikiem 16:14 i zgarnęli ważne 3 pkt. Teraz przed AGO Esports jeszcze trudniejsze zadanie, bo zagrają przeciwko zwycięzcom IEM Katowice 2018, czyli Fnatic.

AGO Esports 19:16 BIG (Overpass)
AGO Esports 16:14 BIG (Cache)

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię