Strona głównaWiadomościRozrywkaKandydat na Prezydenta Stanów Zjednoczonych założył konto na Twitchu

Kandydat na Prezydenta Stanów Zjednoczonych założył konto na Twitchu

Jeden z faworytów na następcę Donalda Trumpa ukrywa się pod pseudonimem „Bernie_Sanders”.

Co więcej, według doniesień Vox, kanał 77-letniego Sandersa ma przeprowadzić swoją pierwszą transmisję już jutro, pierwszego dnia debat Demokratów.

Zobacz: Twitch pozywa osoby, które transmitowały porno i przemoc

Założenie kanału na Twitchu to część kampanii „Bernie TV”, która ma bardziej zaangażować kandydata w tworzenie materiałów na żywo. Content ma podobno dotyczyć dyskusji odnośnie trwającej kampanii, wydarzeń ze świata oraz przeprowadzanych debat.

„Zmierzamy w kierunku tworzenia większej ilości materiałów na Twitchu, YouTube i Facebooku, gdzie nie widać jeszcze zbyt wielu politycznych treściu” – powiedział Vox Josh Miller-Lewis, odpowiedzialny za kampanię Sandersa.

Chociaż kanały kandydatów na Prezydenta już widzieliśmy, w zeszłym roku konto na Twitchu założył również Andrew Yang, polityki na tej platformie nigdy nie było dużo. Bardzo możliwe, że powoli zbliżamy się do momentu, kiedy również te zarezerwowane głównie dla młodszych odbiorców media, staną się sposobem na zwiększenie zasięgów polityków.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię