Strona głównaGryAktualnościAge of Mythology - jest szansa na kolejne części gry

Age of Mythology – jest szansa na kolejne części gry

Age of Mythology ma szanse na powrót po latach. Microsoft sugeruje, że zabierze się za tytuł jednak obecnym priorytetem jest seria Age of Empires. Ale my sobie spokojnie poczekamy.

Adam Isgreen, dyrektor kreatywny w Microsft obecnie skupia się na zremasterowaniu najlepszej serii strategii Microsoft Studios czyli Age of Empires. Podczas jednego z wywiadów dla serwisu Eurogamer przyznał, że przyjrzą się również Age of Mythology. Jednak w pierwszej kolejności studio musi zakończyć prace nad Defenitive Edidtion Age of Empires. Potem jeszcze tylko przygotowanie czwartej i piątej części serii i mogą myśleć o Age of Mythology.

Zobacz: Age of Empires 4 – Microsoft zapewnia, że nadal pracuje nad grą

Nad Age of Empires 4 pracuje studio Relic, które tworzyło również serię Warhammer: Dawn of War oraz Company of Heroes. Więcej na temat tytułu ma zostać powiedziane przed końcem tego roku.

Jak powiedział Isgreen:

Naprawdę świetnie jest widzieć tyle pasii dla Age of Mythology, bo sam uwielbiam ten cykl. To trochę mniej wierne odtworzenie historii. Bardzo luźne, a gracze takie lubią i dobrze się przy tym bawią.

Zobacz: Trwają zapisy na zamknięte beta testy Age of Empires: Definitive Edition

Co więcej, rozszerzona wersja Age of Mythology otrzyma niedługo aktualizację zawierającą sporo poprawek. Niestety na remaster, czy kolejną część z pewnością jeszcze długo poczekamy. Nie oznacza to jednak, że nie warto.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię