Strona głównaWiadomościKarcianka Gwint otrzyma nowy tryb Areny

Karcianka Gwint otrzyma nowy tryb Areny

Redzi planują rozbudować wiedźmińską karciankę o dodatkowy tryb gry dla 10 graczy. Niestety, będzie on udostępniany za opłatą.

Twórcy komputerowego uniwersum Wiedźmina poinformowali, że za jakiś czas wprowadzą do Gwinta całkiem nowy kontent pozwalający kilkunastu graczom wziąć udział w turniejowych zmaganiach. W menu gry pojawi się tryb Arena z fabułą nawiązującą do antybohatera Gauntera O’Dimm występującego w Wiedźminie 3: Serce z Kamienia.

Rozgrywka zostanie podzielona na dwie fazy. Na wstępie będziemy musieli złożyć ze wszystkich swoich talii kart jeden zestaw, wliczając w to karty premium i powtarzające się figury. Natomiast część zasadnicza to już czysta rywalizacja z 9 innymi graczami. Eliminacja uczestników rozgrywki ma przebiegać na zasadzie 3 przegranych meczy. Stawką turnieju są m.in. wirtualne pieniądze, a dla głównego zwycięzcy, który przetrwa 9 rund, czeka specjalna nagroda w postaci unikalnej karty premium. 

Mamy jednak dwie niedobre informacje nt. przygotowywanego trybu gry, jedną złą i drugą jeszcze gorszą. Nie wiadomo dokładnie na kiedy zaplanowana jest jego premiera. A kiedy już się wyłoni z czeluści studia CDPR, będzie trzeba zapłacić za Arenę 8 zł lub 150 orenów.

[you tube=pqqgWK0VORU]

Kto z Was gra jeszcze w Gwinta?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię