Strona głównaWiadomościKarta graficzna marzeń – Titan Xp w limitowanej edycji Star Wars

Karta graficzna marzeń – Titan Xp w limitowanej edycji Star Wars

Właśnie powstała prawdopodobnie najbardziej pożądana karta graficzna świata. No bo jak inaczej nazwać połączenie najmocniejszego Titana Xp z ukochaną serią Gwiezdnych Wojen?

Nvidia już kilka dni temu zaprezentowała limitowaną edycję karty graficznej GeForce Titan Xp Collector’s Edition, ale dopiero teraz światło dziennie ujrzały warianty wzorowane światem Gwiezdnych Wojen. To oczywiście całkowity przypadek, że kolejna część galaktycznej sagi pojawi się w kinach za mniej więcej miesiąc.

Nie ma jednak co się czepiać. GeForce’a Titan Xp można kupić w dwóch wersja Star Wars. Pierwsza wzorowana jest na Zakonie Jedi, więc ma przyjazny, zielony kolor. Druga to natomiast odpowiedniczka Imperium Galaktycznego, dlatego ma dużo bardziej agresywną barwę czerwoną. Obie będą sprzedawane tylko i wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Nvidii, a przedsprzedaż ruszy już jutro, czyli 9 listopada. Karty będą kosztować dokładnie tyle samo, ile standardowy Titan Xp – 1200 dolarów.

[you tube= 8MXjvf_pjcI]

Nvidia GeForce Titan Xp to w tym momencie najwydajniejsza karta konsumencka na rynku. Wyposażona jest w układ GP102 z 3840 jednostkami CUDA i 12 GB pamięci GDDR5X 11,4 Gbps.

Źródło: TweakTown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię