Strona głównaEsportKaruzela transferowa nie przestaje się kręcić. OpTic prezentuje europejski skład

Karuzela transferowa nie przestaje się kręcić. OpTic prezentuje europejski skład

Sezon już się zaczął, a wciąż trwają zmiany w składach największych esportowych organizacji. Po Natus Vincere, FaZe, Fnatic, Gambit i wielu innych przyszła teraz pora na OpTic Gaming, które z USA przenosi się na Stary Kontynent. Organizacja zaprezentowała nowy, europejski skład.

Przed zmianami OpTic Gaming miało w swoim składzie czterech stałych zawodników – Willa ‘RUSH’ Wierzbę oraz Tarika ‘tarik’ Celika, którzy odeszli do Cloud9, a także Oscara ‘mixwell’ Canellasa i Keitha ‘NAF’ Markovica. Po zmianach zostało tylko dwóch ostatnich i mnóstwo wolnych agentów na rynku. Dzięki temu organizacja dość szybko znalazła zastępstwo dla poprzednich zawodników. Jednak tym razem nie szukano w Stanach Zjednoczonych, a w Europie.

Do mixwella dołączyli inny, europejscy zawodnicy. Kontrakt z organizacją podpisali: Adam ‘friberg’ Friberg (wcześniej NiP), Emil ‘Magisk’ Reif (wcześniej North) oraz Aleksi ‘allu’ Jalli (wcześniej FaZe). W drużynie brakuje jeszcze piątego zawodnika i nie będzie nim Keith ‘NAF’ Markovic, co najprawdopodobniej wynika z różnych stref czasowych i znacznych odległości. Na razie NAF będzie tylko opcją rezerwową na pierwszy tydzień ESL Pro League. Po tym czasie organizacja na zaprezentować nowego zawodnika. Możliwości mają dość spore. Dostępni są przecież tacy zawodnicy jak chociażby Fabien ‘kioShiMa’ Fiey. Mówi się też o dołączeniu do drużyny Kevina ‘HS’ Tarna z PENTA Sports.

Na razie zawodnicy OpTiC Gaming będą uczestniczyć w amerykańskich rozgrywkach ESL Pro League, ale po zakończonym sezonie najprawdopodobniej przeniosą się do Europy. Aktualny skład drużyny prezentuje się następująco:

  • Adam 'friberg’ Friberg
  • Oscar 'mixwell’ Canellas
  • Emil 'Magisk’ Reif
  • Aleksi 'allu’ Jalli
  • Keith 'NAF’ Markovic (stand-in)
  • Chet 'imAPet’ Singh (trener)

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię