Strona głównaWiadomościKatalog obudów Genesis powiększy się o 3 nowe modele z serii Titan

Katalog obudów Genesis powiększy się o 3 nowe modele z serii Titan

Dobra blacha to podstawa, a w wykonaniu Genesis może być złotym środkiem na skompletowanie wydajnego zestawu do gier. Dużo miejsca do parkowania, schludny wygląd i odpowiednia organizacja przestrzeni, to trzy cechy nowych modeli obudów wyznaczających coś więcej, niż zwykły standard.

Bohaterem Naszych podzespołów mogą być 3 najnowsze domki Genesis wykonane z metalu i akrylu. Każdy z nich przygotowany jest na odwiedziny ogromnych kart graficznych i układu chłodzenia, nawet w postaci bloków wodnych i pomp. Ich wysoki poziom przestronności ma być sygnałem do swobodnej konfiguracji kompa do gier.

Modele obudów Titan 700, 750 i 800 nie wyróżniają się niczym szczególnym na tle konkurencji, ale za cenę odpowiednio 149, 159 i 179 zł możemy otrzymać niemal to samo, co w droższych opakowaniach. Mamy tu boczny, przezroczysty panel pozwalający zerkać na to, co dzieje się wewnątrz komputera. Ponadto nie brakuje im dodatkowych elementów wzbogacających stronę wizualną oraz praktyczną do łatwiejszej eksploatacji całego zestawu.

Znajdziemy w nich filtry zabezpieczające przed kurzem, specjalne komory dla lepszej instalacji zasilacza i okablowania, a także wentylatory podświetlane przez 33 diody. Dla urozmaicenia oferty producent wprowadził do obiegu 3 wersje kolorystyczne modelów Titan 750 i Titan 800. Można więc dopasować aurę komputera do podzespołów i wystroju pomieszczenia.

Jakaś blaszka wpadła Wam w oko?         

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię