Strona głównaWiadomościZałożyciele Sledgehammer Games Michael Condrey i Glen Schofield obejmują nowe stanowiska w...

Założyciele Sledgehammer Games Michael Condrey i Glen Schofield obejmują nowe stanowiska w Activision

W oświadczeniu Activision wyjaśniło, że zarówno Condrey, jak i Schofield opuszczają studio odpowiedzialne za Call of Duty a ich obowiązki przejmuje Aaron Halon. Posiada on dwudziestoletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło mu na objęcie stanowiska lidera zespołu. Activision wierzy, że przyszłość Sledgehammer Games jest w dobrych rękach.

Oświadczenie Activision w tej sprawie:

Po niesamowitym sukcesie Call of Duty: WWII, Glen Schofield i Michael Condrey postanowili zmienić zakres obowiązków w Sledgehammer Games i objąć stanowiska kierownicze w Activision. Glenowi i Michaelowi gorąco dziękujemy za ich olbrzymi wkład w Call of Duty i cieszymy się z ich dalszej współpracy.

Te zmiany stworzyły okazję do awansowania Aarona Halona na posadę lidera w studio. Teraz Aron poprowadzi Sledgehammer Games, jest on jednym z założycieli studia, więc jest stworzony na to stanowisko. Dodatkowo ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz odgrywał kluczową rolę w historii zespołu. Gratulujemy Aronowi i jesteśmy podekscytowani przyszłością Sledgehammer Games, która naszym zdaniem jest świetlista.

Oficjalny Twett:

Gratulujemy wszystkim trzem panom awansu oraz życzymy wielu sukcesów na nowych stanowiskach.

Źródło: tweaktown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię