Strona głównaGryAktualnościKawałek kurczaka wyglądający jak postać z Among Us sprzedany za 100 tys....

Kawałek kurczaka wyglądający jak postać z Among Us sprzedany za 100 tys. dolarów

Jeden z użytkowników serwisu eBay wystawił na sprzedaż Nuggetsa z McDonald’s i zarobił na tym 100 tys. dolarów. Czar kawałka kurczaka tkwił w jego kształcie, a dokładnie to przypominał postać z Among Us.

Do tego, że rzeczy nie kosztują tyle ile są warte, ale tyle ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić przyzwyczaiłem się już dawno. Jednak zdarza się, że zadaję sobie pytanie „jak?” lub „po co?”. Tym razem padło na aukcje zamieszczoną w serwisie eBay.

Zobacz: AMD Fidelity FX Super Resolution – technika DLSS poznaje swojego konkurenta od AMD.

Na platformie został wystawiony kawałek kurczaka w panierce z zestawu McDonald’s przypominający kształtem postać z Among Us. Aukcja cieszyła się wyjątkową popularnością i wzięło w niej udział ponad 180 użytkowników. Ostatecznie kąsek został sprzedany za 100 tysięcy dolarów czyli około 369 tys. złotych.

among us

Co ciekawe, w temacie wypowiedział się również Microsoft, który stwierdził, że w tej cenie powinien zostać dodany sos seczuańki. Trudno się nie zgodzić z tym stwierdzeniem.

Sprzedający stwierdził, że jeżeli kupujący sobie tego zażyczy to dorzuci mu pojemniczek z sosem gratis.

Ostatecznie nie jest do końca pewne czy transakcja zostanie pomyślnie sfinalizowana i kupujący zapłaci 100 tysięcy dolarów za pojedynczego McNuggetsa. W tej cenie w Polsce można kupić około 17 083 zestawów zawierających 20 sztuk McNuggets, czyli łącznie 341 666 kawałków kurczaka. Chyba zrobiłem się głodny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię