Strona głównaWiadomościHardwarePremiera procesorów Intel Alder Lake-S ma odbyć się w Halloween 2021

Premiera procesorów Intel Alder Lake-S ma odbyć się w Halloween 2021

Wszystko wskazuje na to, że premiera procesorów Intel Alder Lake-S odbędzie się w Halloween tego roku. Czeka nas porażająca premiera lub produkt martwy na starcie.

O premierze dowiedzieliśmy się od znanego leakera Moore’s Law is Dead, który od pewnego czasu dzieli się ze swoimi widzami kolejnymi informacjami odnośnie do premiery nowych procesorów Intela.

Najświeższe informacje, w jakich wszedł posiadanie, każą wierzyć, że to właśnie w święto zmarłych Intel pokaże swoje najnowsze dzieło. Czyżby miała to być samospełniająca się przepowiednia, że Intel wraca do gry i ich nowe procesory to będzie taki nowy początek.

 

Poczekamy, zobaczymy, ale z całą pewnością nowe procesory Intela zapowiadają się dobrze na papierze, ponieważ wraz z nimi otrzymamy wsparcie dla pamięci DDR5 i PCI-e 5. Wraz z nowymi procesorami 12 generacji otrzymamy nową podstawkę LGA 1700 oraz chipset 600. Jaką wydajnością będą mogły poszczycić się nowe procesory jeszcze nie wiemy, a sam Intel nie jest skory do dzielenia się ze światem tą informacją, ponieważ podczas targów Computex pokazano laptopa z tym procesorem, ale na pokazaniu się skończyło. Nic nie zostało powiedziane więcej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię