Strona głównaGadżetyKeanu Reeves jako seria figurek z Cyberpunk 2077

Keanu Reeves jako seria figurek z Cyberpunk 2077

Wygląda na to, że Mikołaj troszeczkę spóźni się z prezentami. CD Projekt Red podpisało umowę z producentem zabawek McFarlane Toys, która pozwoli na wypuszczenie serii zabawek związanych z Cyberpunk 2077. Wśród nich znajdzie się postać Johnny’ego Silverhanda.

McFarlane Toys zaprezentowało dwie pierwsze figurki nowej serii. Przedstawiają one Silverhanda, w którego postać wcielił się Keanu Reeves. Pierwsza z figurek ma 17,78 cm i prezentuje bohatera z butelką w ręce i gitarą za plecami. Całość wykonana jest z plastiku i ma aż 22 ruchome części. Cena to niecałe 25 dolarów czyli około 96 złotych.

Zobacz: CDPR: Stworzenie Cyberpunk 2077 na starym silniku nie było możliwe

Druga figurka jest nieco większa ma 30,48 cm i według ujawnionych informacji jest nieruchoma. Przedstawia ona Silverhanda z gitarą i została wyceniona na 40 dolarów czyli około 153 złotych.

Według zapowiedzi ma pojawić się również trzecia figurka męskiej wersji V o wysokości 17,78 cm. V będzie wyposażony w pistolet maszynowy oraz różową katanę. Podobnie jak pierwsza wersja Johnnego także V będzie składał się z 22 ruchomych części i został wyceniony podobnie na 25 dolarów czyli około 96 złotych.

Zabawki mają trafić na półki wiosną 2020, jednak nie jest znana dokładna data. Nie zostało potwierdzone czy będą dostępne w Polsce, ale byłby dziwnie gdyby nie były.

Zobacz: Cyberpunk 2077 pierwsze zdjęcie mapy Night City

Premiera Cyberpunk 2077 już 16 kwietnia 2020 na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię