Strona głównaKonsolePS5 – prezentacja już za kilka dni? Sony zapowiada pokaz unikalnej wizji...

PS5 – prezentacja już za kilka dni? Sony zapowiada pokaz unikalnej wizji przyszłości

Pomimo tego, że w sieci krąży dość sporo informacji na temat konsoli PlayStation 5 to do tej pory sony oficjalnie jej nie zaprezentowało. Bardzo możliwe, że stanie się to za kilka dni. Sony wysyła zaproszenia na prezentację wizji przyszłości. Może to być odpowiedź na ostatnie działania Microsoftu.

Sony informowało kilkukrotnie na temat nowości jakie są przygotowywane w PS5, jednak do tej pory firma nie zaprezentowała oficjalnie konsoli. Microsoft postanowił nie być taki tajemniczy i zaprezentował światu konsolę Xbox Series X podczas tegorocznego The Game Awards. To mogło przyśpieszyć decyzję Sony o ujawnieniu ich konsoli.

Zobacz: Sony zaprezentowało nakładkę na pada DualShock 4 dodającą przyciski z tyłu urządzenia

PS5 zobaczymy w styczniu?

Sony jak na razie nie podało daty oficjalnej prezentacji PS5. Według plotek mówiło o tym, ze stanie się to podczas PlayStation Experience, ale to z kolei nie odbyło się. Inne pogłoski mówią o PlayStation Meeting, jednak samo Sony nic na ten temat nie wspomina.

Obecnie Sony rozsyła zaproszenia na CES 2020:

Przyszłość nadchodzi

Na CES 2020 Sony zaprezentuje unikalną wizję przyszłości łącząc kreatywność i technologię jak nigdy dotąd, aby wyzwolić nowe doznania i emocje.

CES, czyli Consumer Electronics Show odbędzie się pomiędzy 7 a 10 stycznia, w Las Vegas. Konferencja sony zaplanowana jest na 6 stycznia. Tak czy inaczej konsola PS5 ma trafić na półki pod koniec przyszłego roku. Do tego czasu warto ograć jeszcze gry na PS4. A jeżeli nie wiecie, w które zagrać to zajrzyjcie do naszego poradnika.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię