Strona głównaWiadomościRozrywkaKeanu Reeves pisze komiks BRZRKR, którego główny bohater wygląda jak on sam

Keanu Reeves pisze komiks BRZRKR, którego główny bohater wygląda jak on sam

Keanu Reeves bez wątpienia stał się kultowym aktorem oraz postacią z gier. Teraz będzie również gościł w komiksie własnego pomysłu pod tytułem BRZRKR.

Uwielbiany przez wielu aktor Keanu Reeves zajął się tworzeniem komiksu. BRZRKR (wymawiane jako Berzerker) to komiks tworzony we współpracy z Mattem Kindtem i ilustracjami Alessantro Vitti. Według USA Today będzie pełen akcji i wyjątkowo gwałtowny. To historia wojownika, który wygląda jak Keanu Reeves i kroczy ścieżką przemocy. Tytułowy Berzerker ukrywa się w USA wy wykonuje niebezpieczne misje dla rządu w zamian za informacje o nim samym.

Zobacz: Modern Warfare – gracz demonstruje siłę zbuffowanego Kar98k

Keanu Reeves - BRZRKR

Jak wspomina Reeves:

To historia w stylu: Ja pójdę zrobić dla was kilka misji, a wy pomożecie mi dowiedzieć się jak to się stało, że jestem tym kim jestem i jak mogę się z tego uwalić.

Wydawcą komiksu będzie Booom!, z którym aktor spotkał się w zeszłym tygodniu i omawiał zarysy akcji komiksu. Główna postać urodziła się 80 000 lat temu i jest pół człowiekiem pół bogiem wojny.

Miałem ten obraz w głowie – facet walczący przez wieki z powodu nacisku ze strony swojego ojca, ale z patosem mężczyzny uwięzionego i próbującego z tego się oswobodzić.

Redaktor naczelny Boom! – Matt Gangom przyznał, że wystarczyło spędzić pięć minut z Reeves’ em, i przekonał się, że to jasne dlaczego odniósł on sukces.

Wyjątkowy instynkt twórczy, głębokie rezerwy mądrości w historii, umiejętności konsekwentnego czerpania z surowych emocji chwili, nieustanne zaangażowanie w jakość i podejmowane zadanie – to wszystko i wiele więcej sprawia, że Keanu jest inspirującą siłą.

Co, więcej Boom! ma podpisaną umowę z Netflixem, więc bardzo możliwe, że filmową adaptację komiksu będziemy mogli zobaczyć na platformie. Raczej nie ma w tej sytuacji wyjścia, że główną postać zagra Reeves.

Zobacz: Netflix: darmowa subskrypcja na 89 lat dla fanów The Old Guard

Keanu Reeves - BRZRKR

Aktora zobaczymy na dużym ekranie w Matrix 4, którego premiera już 1 kwietnia 2022 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię