Advertisement
Strona głównaKonsolePlayStation 5 w przedsprzedaży nie pojawi się nagle - zapewnia Sony

PlayStation 5 w przedsprzedaży nie pojawi się nagle – zapewnia Sony

Pojawiające się co chwilę plotki o cenach PlayStation 5 rodzą pytania na temat przedsprzedaży konsoli. Sony postanowiło je rozwiać.

Po tym jak Geoff Keighley pokazał nowy kontroler PlayStation 5, porozmawiał też chwilę z Ericiem Lempelem, szefem marketingu japońskiej korporacji. W wywiadzie tym padło między innymi pytanie o ewentualną przedsprzedaż PS5.

PlayStation 5

Eric rozwiał wszelkie wątpliwości na temat tego, kiedy możemy się takiej przedsprzedaży spodziewać.

“Chyba spokojnie mogę powiedzieć, że damy Wam znać kiedy ruszą preordery. Nie wystartują chwilę po zapowiedzi. W pewnym momencie powiemy Wam, kiedy możecie składać zamówienia na PlayStation 5. Nie podchodźcie więc do sprawy jakbyście już musieli biec do sklepu i ustawiać się w kolejce – poczekajcie na oficjalne informacje jak wszystko będzie działać.”

Pytanie padło po kolejnej fali plotek, tym razem z ostatniego poniedziałku. Wiele osób spekulowało, że PS5 wystartuje z preorderami, bo na stronie Amazona pojawiła się kolejna informacja o cenach. Oczywiście żaden oficjalny start zbierania zamówień nie miał miejsca. A całe zamieszanie zaskoczyło nawet Sony. Tym bardziej możemy być pewni, że firma da graczom czas na przygotowanie się do zakupu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię