Strona głównaWiadomościRozrywkaKevin sam w domu – wiemy, kto wcieli się w tytułowego bohatera

Kevin sam w domu – wiemy, kto wcieli się w tytułowego bohatera

W Polsce prawdopodobnie spotka się to z ogromnym sprzeciwem, ale tej maszyny już nic nie zatrzyma. Disney pracuje nad rebootem filmu Kevin sam w domu. Co więcej, wybrany został już aktor, który wcieli się w tytułową rolę.

Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku to dwa filmy, które w Polsce stały się kultowe. Prawdopodobnie połowa Polaków ogląda je przy wigilijnym stole, znając każdy dialog niemal na pamięć. Gdy Polsat któregoś roku nie chciał pościć Kevina w święta, spotkał się z ogromnym sprzeciwem i ze swoich planów musiał ostatecznie zrezygnować.

Zobacz: Plan na Wonder Woman 3 już jest gotowy. Możliwy spinoff o Amazonkach

Teraz Disney pracuje na rebootem filmu. Nowi aktorzy, nowe realia XXI wieku i prawdopodobnie trochę inny scenariusz – to wszystko czeka nas w filmie, który docelowo ma trafić na platformę Disney+. Kiedy? Tego jeszcze nie wiemy. Natomiast serwis Variety poinformował, że główną rolę otrzymał młody Archie Yates. Obok niego w filmie wystąpią też Ellie Kemper oraz Rob Delaney, ale nie wiadomo w kogo się wcielą. Można przypuszczać, że będą rodzicami Kevina.

Zobacz: Wiedźmin Netflix – zobacz pierwszą scenę walki z potworem

Archie Yates Kevin sam w domu

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVariety
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię