Strona głównaWiadomościRozrywkaPlan na Wonder Woman 3 już jest gotowy. Możliwy spinoff o Amazonkach

Plan na Wonder Woman 3 już jest gotowy. Możliwy spinoff o Amazonkach

W czerwcu 2020 roku w kinach zadebiutuje druga część przygód Diany Prince, czyli Wonder Woman 1984. Tymczasem Warner Bros i DC Comics mają już gotowy scenariusz trzeciej odsłony historii Amazonki. Firmy rozważają też stworzenie spinoffu o mieszkankach wyspy Temiskera.

Reżyserka Wonder Woman i Wonder Woman 1984 – Patty Jenskins – przyznała w trakcie Comic Con Experience w Sao Paulo, że od dawna znana jest już historia, która będzie przedstawiona w Wonder Woman 3. Co więcej, studio Warner Bros rozważa stworzenie spinoffu, który skupiałby się na historii walecznych Amazonek.

– Już od dawna znamy całą historię i zależy to tylko od tego czy chcemy i kiedy chcemy to zrobić. Myślę, że na pewno nie chcemy robić filmów jeden po drugim. Teraz tak było i wyszło świetnie, ale ważna jest też przerwa między nimi. Lubię też robić inne rzeczy pomiędzy. Gal Gadot też ma inne zobowiązania. Nigdy nie lubiłam podejmować decyzji za bardzo naprzód. Obie musimy czuć, że chcemy zrobić film, o którym myślałyśmy – powiedziała Patty Jenkins.

W tym momencie Wonder Woman jest pierwszą postacią, która w filmowym uniwersum DC otrzymuje drugą część swoich przygód. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że Batman v Superman to była druga odsłona przygód Supermana, ale nie był to film tylko o Clarku Kencie i dlatego nie traktuję go w ten sposób. Wiemy też, że w planach jest Aquaman 2 i rozważany jest Shazam 2. Dlatego z chęcią zobaczyłbym też Man of Steel 2 z Henrym Cavillem w roli głównej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię