Strona głównaGryKiedy Crusader Kings 3?

Kiedy Crusader Kings 3?

Według informacji przekazanych przez odchodzącego dyrektora Paradox Interactive powstanie trzecia część Crusader Kings. Od premiery poprzedniej części serii minęło już ponad sześć lat.

Fredrik Westler podzielił się tymi informacjami z portalem GamesIndustry podczas wywiadu na temat zmian na stanowisku dyrektora.

W pewnym momencie prawdopodobnie to zrobimy [Crusader Kings3]…

Druga część Crusader znajduje się na liście najlepszych gier strategicznych na PC. Gra ma ponad 6 lat i wierni fani nadal w nią grają. Od czasu jej wydania w 2012 rozrosła się kilkukrotnie. Głównie dzięki bezpłatnym aktualizacjom i dodatkom. To wszystko powoduje, że zaczyna zapadać się pod własnym ciężarem niczym gwiazda neutronowa.

Nie możemy już nic dodać do gry, teraz jest już strasznie ciasno. Mapa naprawdę jest duża, jest tam tak dużo treści. Pierwotnie nie była na to przygotowana. Będziemy musieli wziąć etch-a-sketch, trochę nim potrząsnąć i zacząć od początku.

Kwestią otwartą pozostaje data premiery Crusader Kings 3, ale z pewnością przed deweloperem jeszcze bardzo długa droga. Biorąc jednak pod uwagę zmiany jakie ekipa wprowadza w Hearts of Iron nowy Crusader może być jeszcze bardziej ekscytujący.

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Ta gra, dzięki „bezpłatnym” aktualizacjom i dodatkom kosztuje ponad 1000 zł. Pod względem ceny jest jedną z rekordzistek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię