Strona głównaGryAktualnościKingdom Come: Deliverance II – premiera jeszcze w tym roku

Kingdom Come: Deliverance II – premiera jeszcze w tym roku

Fantastyczne Kingdom Come: Deliverance już wkrótce doczeka się kontynuacji. Gra trafi do sklepów jeszcze w tym roku. Co wiemy na temat nadchodzącego tytułu?

Zgodnie z założeniami twórców Kingdom Come: Deliverance II, gra została stworzona w taki sposób, żeby połechtać zarówno fanów jak i wciągnąć do zabawy zupełnie nowych graczy. Gra została zaprezentowana podczas dedykowanego wydarzenia, podczas którego został zaprezentowany poniższy zwiastun.

https://youtu.be/8krQ27Cej4I

W trakcie transmisji widzowie mogli dowiedzieć się bezpośrednio od aktorów i twórców więcej na temat tej fantastycznej średniowiecznej sagi, a następnie posłuchać magicznej muzyki stworzonej przez kompozytora gry, Jana Valtę.

Akcja dwójki rozpoczyna się w miejscu, gdzie skończyła się fabuła pierwszej odsłony. W grze wcielimy się w postać Henryka, niezłomnego syna kowala, uwikłanego w burzliwą opowieść o zemście, zdradzie i poznawaniu samego siebie. Gracze ponownie będą przemierzać średniowieczne krajobrazy, od ciasnej i skromnej kuźni kowalskiej po majestatyczne królewskie dwory, lawirując jednocześnie pomiędzy zdradzieckimi prądami królestwa rozdartego wojną domową.

Na dwóch nowych matach, które będą dwukrotnie większe niż ta w poprzedniej części, gracze odkryją piękny i zróżnicowany Czeski Raj, kto był w Czechach ten wie, z majestatycznym zamkiem Trosky. Następnie odwiedzimy miasto zlokalizowane przy kopalni srebra, znane jako Kutna Hora.

Do tego rozgrywkę umili nam pięć godzin wciągających przerywników filmowych opowiadających o podróży Henryka. Gra uraczy graczy odświeżonym systemem walki. Będzie on bardziej przystępny, ale zachowa wierność charakterowi: przedstawianiu prawdziwych średniowiecznych sztuk walki.

Kingdom Come: Deliverance II to klasyczna gra RPG, w której nie ma jednego sposobu na przejście zadania. Również rozwój naszej postaci możemy przeprowadzić zgodnie z naszymi upodobaniami.

Gra trafi na PC, PS5, Xbox Series w polskiej wersji kinowej oraz czeskiej z dubbingiem i napisami jeszcze w tym roku. Więcej informacji już wkrótce!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię