Strona głównaGryThe Big Con oraz Town of Salem 2 za darmo

The Big Con oraz Town of Salem 2 za darmo

W tym tygodniu Epic rozdaje graczom dwa mniejsze tytuły, co nie oznacza, że nie pozwolą na dobrą zabawę. Konkretniej mowa o The Big Con oraz Town of Salem 2.

The Big Con to powrót do Ameryki lat 90, którą będziemy przemierzać jako nastoletnia artystka. Ali to ciekawska i sarkastyczna lub jak kto woli pyskata uczennica liceum, która rzuca obóz muzyczny żeby podróżować po kraju. Wszystko to, aby ocalić rodzinna wypożyczalnie kaset video przed bankructwem.

Tytuł można pobrać wchodząc TUTAJ.

Town of Salem 2 to sieciowa gra, w której wcielamy się w mieszkańca tytułowego miasteczka Salem. A jak Salem to i czarownice, morderstwa, palenie na stosie oraz walka o przetrwanie. Jak czytamy w opisie gry:

  • Skomplikowana mechanika rozgrywki: Wejdź do złożonego wszechświata z ponad 50 unikalnymi rolami, z których każda ma własne cele i umiejętności. Od opiekuńczego ochroniarza po zwodniczą wiedźmę, wybieraj mądrze swoją ścieżkę.
  • Chaos w trybie wieloosobowym online: Walcz mądrze z maksymalnie 15 graczami w meczach online. Zawieraj sojusze, zdradzaj przyjaciół i poruszaj się wśród kłamstw, aby przetrwać. Każda gra to nowa tajemnica.
  • Dynamiczna interakcja społecznościowa: Komunikuj się z innymi graczami, korzystając z funkcji czatu w grze. Przekonuj, oszukuj i omawiaj strategie mające na celu odkrycie ról innych mieszkańców miasta lub ukrycie własnej tożsamości.
  • Personalizacja i różnorodność: Spersonalizuj swoje wrażenia dzięki ekskluzywnym pakietom, motywom i zwierzakom. Ciesz się nieskończoną powtarzalnością dzięki rolom, trybom gry i scenariuszom kierowanym przez gracza, dzięki którym rozgrywka jest świeża i wciągająca.
  • Strategiczna głębia i gra zespołowa: Nie ma dwóch takich samych gier. Twoja umiejętność dostosowywania się, tworzenia strategii i współpracy z członkami zespołu jest kluczowa, niezależnie od tego, czy utrzymujesz porządek, czy siejesz chaos.

Wciągające wrażenia:

Zanurz się w klimatycznej scenerii Salem, pięknie wykonanej z dbałością o szczegóły. Urocza grafika i tematyczny projekt dźwiękowy zwiększają napięcie i intrygę, sprawiając, że każda gra staje się wciągającym przeżyciem.

Społeczność i wydarzenia:

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się społeczności graczy z całego świata. Weź udział w wydarzeniach sezonowych, specjalnych wyzwaniach i projektach kierowanych przez społeczność, aby zdobywać nagrody i prawo do przechwalania się.

Uznanie krytyków:

Chwalone za innowacyjną rozgrywkę i głębię strategiczną, Town of Salem urzekło miliony graczy i krytyków. Poznaj grę, która na nowo zdefiniowała gatunek dedukcji społecznej.

Aby pobrać tytuł należy wejść TUTAJ.

Tradycyjnie oba tytuły możecie pobrać bezpłatnie do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię