Strona głównaWiadomościKlawiatura Cooler Master Masterkeys w specjalnej, „zielonej” wersji Nvidia

Klawiatura Cooler Master Masterkeys w specjalnej, „zielonej” wersji Nvidia

Cooler Master Masyerkeys Pro L to bardzo dobra klawiatura mechaniczna, która wyróżnia się przede wszystkim prostotą. Teraz doczekała się limitowanej edycji, która powstała przy współpracy z Nvidią.

Czym specjalna edycja różni się od standardowego modelu? Zastosowano między innymi zielone podświetlenie LED oraz przyciski z wygrawerowanym logo Nvidii. Dodatkowo biała płytka pod klawisza ma wzmacniać efekty świetnie – jak zapewnia producent. Nie zapomniano również o tym, co można było znaleźć w normalnej edycji klawiatury Cooler Master Masterkeys Pro L, czyli różnych trybach podświetlenia, ustawianych z poziomu samej klawiatury.

Urządzenie ma taką samą specyfikację, jak standardowy model. Oznacza to między innymi zastosowaniem mechanicznych przełączników Cherry MX o liniowej charakterystyce. Klawiatura oferuje też częstotliwość próbkowania na poziomie 100 Hz, 512 KB pamięci wewnętrznej oraz 32-bitowy procesor ARM Cortex M0. Z komputerem łączy się przy pomocy portu USB 2.0. Przewód ma długość 1,5 metra i zabezpieczony jest przy pomocy oplotu. Wymiary Cooler Master Masterkeys Pro L to 439 x 130 x 42 mm. Sugerowana cena detaliczna to 545 zł.

Źródło: informacja prasowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię