Strona głównaWiadomościDo sieci wyciekły logo i prace koncepcyjne Shadow of the Tomb Raider!

Do sieci wyciekły logo i prace koncepcyjne Shadow of the Tomb Raider!

Square Enix dość długo zaprzeczał informacjom na temat powstającej kontynuacji przygód Lary Croft. Jednak tym razem grafiki koncepcyjne i kilka projektów logo zdają się być niepodważalnym dowodem na istnienie Shadow of the Tomb Rider.

Przeciek dotyczący nowej odsłony Tomb Raider jest mocno frapujący. Pochodzi on bezpośrednio od firmy marketingowej współpracującej ze Square Enix. Przez krótką chwilę na stronie internetowej Takeoff Creative można było zobaczyć plansze prezentujące wstępne grafiki oraz logo. Z pewnościa miały posłużyć do stworzenia materiałów reklamowych do gry. Teraz pozostaje zagadką, czy wyciek był kontrolowany, czy może był to jedynie ludzki błąd.

Powyższe projekty logo jednoznacznie wskazują na to, że kolejna część i zarazem kontynuacja dwóch poprzednich gier (Tomb Raider 2013 i Rise of the Tomb Raider) zwać się będzie Shadow of the Tomb Raider. Wysnuć można także wniosek odnoszący się do miejsca, w którym Lara będzie rozwiązywać nowe, archeologiczne tajemnice. Na grafikach przeważają elementy architektury charakterystycznej dla mieszkańców Ameryki Południowej. W tle uwidaczniają się piramidy oraz rysunki nieco przypominające styl dawnych cywilizacji, jak chociażby Majów.

Jeśli wyciek grafik nie dotyczy wyłącznie akcji promocyjnych, to czeka nas kilka świeżych pomysłów. Lara trzymająca maczetę i włócznię to widok dotychczas niespotykany. Czyżbyśmy mieli otrzymać dostęp do całkiem nowego uzbrojenia? Równie ciekawie zapowiada się umiejscowienie gry w południowoamerykańskich klimatach. Oby tylko Lara nie padła ofiarą jakiegoś krwawego rytuału Majów… Na więcej informacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aż Square Enix przestanie zgrywać cwaniaka i udostępni faktyczne materiały z gry.   

Źródło: wccftech.com pcgamer.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię