Strona głównaWiadomościKlawiatura i myszka od Cooler Mastera w zestawie gamingowym Devastator 3

Klawiatura i myszka od Cooler Mastera w zestawie gamingowym Devastator 3

Kupowanie akcesoriów komputerowych w pakiecie ma swoje zalety. Wychodzi taniej i szybiej, a w przypadku zestawu Devastator 3 możemy liczyć także na optymalną jakość.

Odnalezienie idealnej myszki i klawiatury przeznaczonych do growych zastosowań nie jest wcale rzeczą prostą. Wielość producentów i urządzeń utrudnia ostateczny wybór. Decyzja staje się jeszcze trudniejsza, gdy chcemy dopasować kontrolery względem nie tylko jakości, ale także i stylistyki. Cooler Master nie chcąc dłużej patrzeć na cierpienie osób proponuje budżetowy zestaw do gier.

W pakiecie 2w1 otrzymujemy myszkę wyposażoną w precyzyjny sensor optyczny Avago. Solidna plastykowa konstrukcja skrywa przełączniki Omron potrafiące znieść 10 mln kliknięć. Jej symetryczna budowa ułatwia wygodny chwyt, a za sprawą gumowego obicia bocznych ścnianek gwarantuje dobrą przyczepność dłoni do ruchliwego gryzonia.

Towarzyszaca jej klawiatura także nie powinna budzić zastrzeżeń. Mimo, że jest to typowy membranowiec, wybija się ponad przecietność dzięki niskiemu profilowi obudowy, dodatkowym przyciskom multimedialnym oraz wygodnej podstawce na nadgarstki. Oba urządzenia łączy tożsame podświetlenie LED, które możemy przekonfigurować według własnych potrzeb. W tym celu producent zapakował do myszki i klawiatury diody oferujące 7 kolorów i kilka trybów podświetlenia. Te w trybie „pędziwiatra” możemy przełączać w locie przy pomocy klawisza FN.

Cena 169 zł, jak za taki zestaw, wydaje się całkiem atrakcyjna, dlatego Devastator 3 powinien znaleźć sobie wśród graczy wielu wyznawców.      

 

Źródło: coolermaster.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię