Strona głównaEsportVirtus.pro przegrywają już drugi mecz na ESL One w Kolonii. Sytuacja jest...

Virtus.pro przegrywają już drugi mecz na ESL One w Kolonii. Sytuacja jest tragiczna!

Virtus.pro fatalnie rozpoczęli swój udział w turnieju ESL One w Kolonii. Po wyrównanym spotkaniu i przegranej z Immortals, Polacy ulegli kolejnym Brazylijczykom – SK Gaming. Tym razem spotkanie było bardziej jednostronne.

Mecz tak naprawdę nie miał długiej historii. Polacy rozpoczęli mapę Mirage po stronie terrorystów. Przegrali rundę pistoletową i już po chwili przegrywali 7:0. Dopiero w tym momencie zaczęli wygrywać jakieś rundy, ale połówka i tak zakończyła się bardzo wysokim prowadzeniem rywali (12:3). Po kolejnej pistoletówce wydawało się, że skończy się pogromem, gdyż ta znowu została wygrana przez Brazylijczyków. Na szczęście VP poradzi sobie w rundzie force i doprowadzili do wyniku 13:4, a po chwili już 13:5. Pojawiła się niewielka szansa na tzw. comeback.

Jednak nie bez powodu mówi się, że nadzieja jest matką głupich. SK Gaming udowodnili, że w tym momencie są drużyną lepszą. Co prawda Polakom udało się doprowadzić do wyniku 9:14, ale w tym właśnie momencie nastąpiła runda, która zadecydowała o losach spotkania. Polacy przegrali rundę eco przeciwników, przez co ci potrzebowali już tylko jednego punktu, aby zakończyć mecz. Niestety, Virtusi nie mieli najlepszej sytuacji finansowej i musieli grać częściowo z pistoletami. W ten sposób Brazylijczycy nie dali już sobie odebrać zwycięstwa i wygrali cały mecz 16:9.

Sytuacja Polaków jest w tym momencie fatalna. Wystarczy jedna przegrana, aby odpadli z ESL One w Kolonii. Jeśli chcą awansować do kolejne rundy muszą wygrać 3 mecze z rzędu, co wydaje się zadaniem niezwykle trudnym.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię