Strona głównaWiadomościKlawiatura mechaniczna Corsair K68 Cherry MX Red - pył i woda to...

Klawiatura mechaniczna Corsair K68 Cherry MX Red – pył i woda to dla niej żadna przeszkoda

Najnowszym dziełem Corsaira jest klawiatura mechaniczna K68 z pełnym systemem anti-ghosting. Lód, woda i pył to dla wielu akcesoriów komputerowych zgroza, a dla niej to typowe środowisko niezaburzajace jej kultury pracy.

Dobra klawiatura do gier to podstawa przyjemnego gierczenia. W tej kwestii powinno się przeglądać katalog produktów przez pryzmat wygody i wielości funkcji. Ważna jest również odporność na wszelkie kontakty z wodą bądź drapieżnymi pylkami kurzu, uwielbiającymi zagnieżdżać się pomiędzy ściankami klawiszy. Nie znajdziemy zbyt wielu modeli potrafiących przetrwać podobne warunki pracy,ale od dziś jest o jedną więcej klawiaturę, która zachowa stabilność działania w najbardziej niekomfortowych sytuacjach.

Mowa o klawiaturze mechanicznej Corsair K68 wyposażonej w przełączniki Cherry MX Red. Jest to egzemplarz typowo gamingowy. Został skonstruowany na bazie wcześniejszego modelu K63, acz uzupełniony jest o nowe elementy. W odóżnieniu od swojego protoplasty dodatkowo zaimplementowano w nim blok numeryczny oraz podkładkę pod nadgarstki. Zwiększono w nim także stopień ochrony do poziomu IP32, a to oznacza, że nie dojdzie do żadnych spięć w przypadku kontaktu z płynami lub drobinkami kurzu i jedzenia.

W naszych dłoniach ów model jeszcze się nie znalazł, jednakże zaprezentowany przez producenta materiał filmowy zachęca do zapoznania się z ich sprzętem. Przemawia za tym pełny anti-ghosting, kilka przycisków multimedialnych ułatwiających obsługiwanie aplikacji, a także dedykowane oprogramowanie Corasir Utility Engine, przy pomocy której możemy spersonalizować jej sposób codziennego funkcjonowania. Nadto do zawarcia bliższej znajomości wabi seksowne, czerwone podświetlenie. Dynamicznie zwiększa i obniża stopień nasilenia krwistej wiązki światła.

Korsarze nie dopłynęli jeszcze do Europy z klawiaturą K68. Mimo to na ich manifeście okrętowym figuruje już cena produktu. Jeśli w czasie ich przeprawy po wzburzonych morzach na pokładzie nie dojdzie do marynarskiego buntu, to zapłacimy za nią 83,30 euro.     

      

Źródło: corsair.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię