Strona głównaWiadomościKlawiatura mechaniczna za 159 zł? Tak, oto Modecom Volcano Hammer

Klawiatura mechaniczna za 159 zł? Tak, oto Modecom Volcano Hammer

Zakup klawiatury mechanicznej zazwyczaj wiąże się z wydatkiem co najmniej 300 zł. Alternatywą są chińskie konstrukcje, zamawiane np. z AliExpress. Teraz nie trzeba będzie już czekać miesięcy na dostawę, bowiem Modecom stworzył mechanika w cenie zaledwie 159 zł.

Trzeba przyznać, że cena 159 zł sprawia, że Modecom Volcano Hammer momentalnie staje się produktem niezwykle ciekawym. Normalnie – przy takiej kwocie – zakup klawiatury mechanicznej jest niemal niemożliwy. Trzeba liczyć na spore promocje lub wybrać zakup w Chinach i czekać kilka tygodni na dostawę produktu. Teraz sprawa będzie dużo łatwiejsza, właśnie za sprawą produktu polskiego producenta.

Co wiemy o samej klawiaturze? To model pełnowymiarowy z sekcją numeryczną. Oznacza to w sumie 104 klawisze, pod którymi zastosowani przełączniki Outemu Blue. Nie są może one tak dobre, jak Cherry MX, ale i tak zapewniają przyjemny skok i dużo lepsze doznania niż w przypadku klawiatur membranowych. Modecom Volcano Hammer oferuje 12 klawiszy multimedialnych i podświetlenie czerwonymi diodami LED, które można regulować.

Modecom Volcano Hammer to także pełny anti-ghosting i połączenie z komputerem przy pomocy kabla UBS o długość 1,8 metra. Urządzenie ma wymiary 445 x 145 x 42 mm. Cena? Tak jak wspominałem – wyniesie ona 159 zł. Klawiatura trafi do sprzedaży już 27 kwietnia. Co ciekawe, będzie dostępna w limitowanej wersji tylko i wyłącznie w sklepach sieci Auchan. Można się spodziewać dość szybkiej wyprzedaży, więc lepiej spieszyć się z zakupem. Urządzenie może być ciekawym produktem dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z mechanikami.

Źródło: Modecom

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię