Strona głównaGryAktualnościKnockout City rozstaje się z EA i przechodzi na free to play

Knockout City rozstaje się z EA i przechodzi na free to play

Początek nowej ery dla Knockout City. Velan Studios dziękuje za wsparcie Electronic Arts i zapowiada ambitne plany na przyszłość.

Knockout City to zdecydowanie jeden z najbardziej szalonych multiplayerów ostatnich lat. Velan Studios grę w zbijaka zamieniło w competitive grę online, stosując kilka bardzo ciekawych mechanik. W nowym poście na blogu twórcy zapowiedzieli, co dla ich produkcji niesie przyszłość.

Zobacz: Problemy z serwerami Lost Ark dalej trwają

Od początku szóstego sezonu, który ma rozpocząć się na wiosnę, gra przejdzie na model free to play. Dotychczasowi posiadacze tego tytułu dostaną odpowiednie rekompensaty, a reszta świata będzie mogła sprawdzić tę grę za darmo. Velan Studios postanowiło również rozstać się z EA.

Dla tego tytułu może być to ostatnia szansa na wybicie się i zyskanie większej popularności. Niedługo po premierze w maju zeszłego roku gra była darmowa przez chwilę i udało się wtedy przekroczyć jej pięć milionów graczy. Od tego czasu przestało się już o niej mówić, a rekord graczy online na Steamie przez ostatnie 24 godziny wynosi zaledwie 123 osoby. Nawet jeżeli dodamy do tego Game Pass i inne platformy, nie zwiastuje to ogromnej społeczności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię